Пресс-релиз Growth Capital Business Group

03 та 04 вересня 2018 року в мережі Інтернет були оприлюднені публікації, в яких описувалась подія, що відбулась 29.08.2018 року, а саме про підпал невідомими особами книжкового магазину в місті Києві, який знаходиться за адресою: вул. Будівельників, 4 та напад на продавця і його побиття. В даних публікаціях, власником приміщення Лазуткіною Оленою Шнейдеру Михайлу Ісааковичу та групі юридичних та фінансових компаній пов’язаним з ним було приписано зв’язок з даною подією та звинувачення в інших злочинах. Зокрема, у «рейдерстві, погрозах та ін.».
Приписані Лазуткіною Оленою дії підпадають під злочини, що передбачені Кримінальним кодексом України, зокрема – ст.ст. 194 (умисне пошкодження майна), 186 (грабіж) та ін.
Дану інформацію було доведено невизначеному колу осіб, оскільки поширено в загальнодоступній мережі Інтернет.
Повідомляємо, що розповсюджена інформація є безпідставною та недостовірною, опубліковані звинувачення не відповідають фактичним обставинам з огляду на те, що наразі ведуться слідчі дії з метою встановлення винних осіб.
Стаття 62 Конституції, якою встановлено та гарантовано презумпцію невинуватості для громадян України, також не надає Лазуткіній Олені жодних підстав для подібних звинувачень.
«Growth Capital Business Group» категорично засуджує будь-які прояви насильства по відношенню до людини, її життя і здоров’я та особистого майна, та важаємо їх неприпустимими та протиправними.
Крім того, хочемо закликати працівників ЗМІ при оприлюдненні інформації відповідально ставитись до вимог щодо її об’єктивності та достовірності, адже повага до права громадськості на повну та об’єктивну інформацію про факти та події є найпершим обов’язком журналіста. Журналісти та редактори повинні здійснювати кроки для перевірки автентичності усіх повідомлень, відео- та аудіо- матеріалів, отриманих від представників загалу, фрілансерів, прес-служб та інших джерел, відповідно до Кодексу журналістської етики.

Пресс служба  Growth Capital Business Group

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *